O kompanii

Witamy na stronie internetowej producenta damskiej i dziecięcej odzieży z jakościowej dzianiny «Silena»

Fabryka dzianinowa SILENA - współczesna produkcja, na której umiejętnie jednoczy się opracowanie i design z szybkim produkcyjnym rozruchem. Ona pracuje w kierunku fast fashion, co w tłumaczeniu z języka angielskiego oznacza «szybka moda». Główna idea tego kierunku - szybkie reagowanie na nowe tendencje w europejskiej modzie z realizacją w jej kolekcjach. Fabryka stwarza 4 bazowe i 4 expres-kolekcji do roku dwiema liniami - wierzchniej dzianiny i powszedniej damskiej młodzieżowej odzieży. Fabryka «SILENA» - jeden z lepszych producentów modnej damskiej i dziecięcej odzieży na Ukrainie. Produkcja różni się europejskim designem, wysoką jakością. Dzięki upomnianym powyżej czynnikom firma «Silena» zajęła przewodzące pozycje w zakresie hurtowych sprzedaży na rynku Ukrainy i teraz wychodzi na polski rynek, żeby wywalczyć popularność wśród polskich konsumentów i poszerzyć teren swojej działalności. Unikalna produkcja dzianinowa w atrakcyjnych cenach dostępna teraz i w Polsce.

W asortymencie kompanii «Silena» jest:

- odzież dziecięca ( jak dla chłopсów, tak i dla dziewczynek różnego wieku): swetry, dżempery, bluzki, tuniki, kamizelki, sukienki, spódnice, bolero, koszulki, ciepła wierzchnia odzież. Obecne kolory i rozmiary możecie zobaczyć w informacji, zamieszczonej pod foto towaru, który was ciekawi albo dowiedzieć się u managera.
- odzież dla kobiet: swetry, tuniki, bolero, koszulki, sukienki, bluzki, spodnie, kamizelki, odzież wierzchnia. Charakterystyki produktu (rozmiar, skład tkanin) znajdują się pod zdjęciem produktu.

Dla zamówień hurtowych gwarantowane są klientom specjalne rabaty, ale również mogą zamówić ubrania detalicznie.

Aktualność ceny dla tej czy innej pozycji określajcie przy kształtowaniu waszego zapotrzebowania.

Gwarantujemy Państwu wysoki serw obsługi, konsultacji ze wszystkich pytań, indywidualne podejście do każdego klienta, a także wygodną formę opłaty i dostawy towarów.

Aby złożyć zamówienie zadzwoń pod numer podany w danych kontaktowych lub zostaw zamówienie online.

Prosimy o kontakt! Cieszymy się ze wzajemnie korzystnej współpracy.

 
 

Szukaj

Szukać

Aktualności kompanii

Producent damskiej i dziecięcej odzieży z dzianiny "Silena" teraz wychodzi i na polski rynek
października 17, 2016 12:00 p.m.

Lider wśród producentów odzieży z dzianiny «Silena» już wywalczył serca ukraińskich konsumentów dzięki swoim wyrobom, który przede wszystkim różni się europejskim designem i bardzo wysoką jakością. Każdy wie pierwszorzędne…

 
 

Kontakty

Odzież dzianinowa damska i dziecięca w niskiej cenie
(główne biuro)

Ukraina, Wołyń, Łuck, ul. Kowelska, dom 22
  • +38 (095) 134 24 XX
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create